fbpx

Вроджені вади обличчя

Фахівці Центру допомагають діткам з такими вродженими вадами розвитку обличчя:

Незрощення (розщілина) верхньої губи («заяча губа», розщілина губи)

У Центрі виконують різні види хейлопластики – пластичні операції для усунення дефектів чи деформацій губ. Найчастіше односторонні розщілини губ оперують у віці 2,5-3 – місяців, двосторонні – 4-6 місяців. У Міжрегіональному центрі дитячої щелепної-лицевої хірургії хейлопластику роблять за унікальною вдосконаленою методикою професора Івана Готя. Завдяки дугоподібним розрізам лікарям вдається досягнути максимального естетичного і функціонального результату, провести корекцію у віці 15-16 років, на відміну від інших відомих методик.

Незрощення піднебіння

Незрощення піднебіння (розщілина піднебіння)зустрічаються від 1:500 до 1:800 пологів. Тверде і м’яке піднебіння формуються до кінця 11-го тижня внутріутробного розвитку плода. Порушення цього процесу призводять до формування вроджених незрощень твердого та м’якого піднебіння. Причиною вроджених вад обличчя можуть стати хромосомні аномалії, вплив несприятливих факторів середовища.

Терміни оперативного втручання на піднебінні залежать від загального стану дитини і виду незрощення:

  • стафілопластика (пластика м’якого піднебіння) – 7-12 місяців,
  • уранопластика – 12-24 місяців,
  • остеопластика альвеольрного відростка з реконструкцією деформацій верхньої губи і носа – 7-8 років.

У Міжрегіональному центрі дитячої щелепної-лицевої хірургії ураностафілопластику роблять за удосконаленими упродовж десятиліть методиками і з індивідуальним підходом до кожного маленького пацієнта.

ЗАПИСАТИСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Огоновський Роман Зіновійович


Пограничнана Христина Романівна


Готь Іван Мирославович

Opening Hours