fbpx

  Французький щелепно-лицевий і реконструктивний хірург Роман Хоссейн Хонсарі (Roman Hossein Khonsari) з клініки Necker-Enfants Malades Hospital) летить до Львова, щоб допомогти українським дітям з деформаціями лицевого скелету!

  У львівському “Охматдиті” доктор Роман Хонсарі працюватиме всього 2 дні – 28-29 листопада. Разом із українськими колегами він запланував операції і низку консультацій.

  У планах допомогти дітям з дефекти і деформації лицевого скелету:

  • вроджені дефекти і деформації лицевого скелету;
  • післятравматичні деформації щелеп;
  • порушення росту і розвитку верхньої шелепи  при розщілинах губи і піднебіння,
  • гіпо- і гіперплазії кісток лицевого скелету,
  • краніосиностози і дисостози,
  • мікрогенія (недорозвиток нижньоі щелепи),
  • синдром фронто-нагальної дисплазії,
  • деформації  у дітей з рідкісними синдромами Робена, Тріччера-Колінза, Гольденхара, Джексон-Вайса, Аперта, Крузона, Сетре-Чотзена та ін.

  У Львові французький спеціаліст оперуватиме здебільшого діток зі складними синдромами, яким раніше не могли допомогти в Україні. Уже заплановано кілька таких втручань. Найстаршому пацієнту – без п’яти хвилин 18 років, тобто для нього цей шанс – справді доленосний, адже уже зовсім скоро він буде пацієнтом клінік для дорослих, наймолодшому – 16 років. Усі пацієнти мають деформації лицевого скелету, які досі ніхто не зміг скоригувати в Україні. Шанс запропонували у найкращій дитячій клініці Necker-Enfants Malades Hospital у Франції.

  Підготовка до місії дуже серйозна – усі пацієнти, яких наші лікарі відібрали для операцій, пройшли ретельні обстеження, їм склали індивідуальний план лікування з 3D-реконструкцією лицеого скелету.

  Роман Хонсарі –черепно- щелепно-лицевий і реконструктивний хірург у французькій клініці Necker – Infants Malades, медичний директор Health Data Hub, професор медичного факультету Паризького університету. Він спеціалізується на хірургії черепно-лицевих мальформацій. Є координатором дослідницької групи «Форма та ріст черепа» у у Секторі рідкісних захворювань голови і шиї клініки Necker – Enfants Malades. Його команда використовує передові технології, наприклад, платформа для 3D-друку у них останнього покоління. Група розробляє інноваційні інструменти у краніофаціальній реконструкції у дітей.

  Клініка Hôpital Necker – Enfants Malades у Парижі – це одна з провідних педіатричних лікарень у Європі, відома своїм лікуванням і дослідженнями світового рівня, особливо рідкісних захворювань, міжнародний еталон для досліджень і лікування дитячих рідкісних захворювань.

  Свого часу тут працювали видатні лікарі і дослідники Жан Гамбургер, який здійснив першу в світі трансплантацію нирки, Жером Лежен, який відкрив трисомію 21 хромосоми, піонери медичної генетики Моріс Ламі та Жан Фрезаль, Рене Ланнек, який винайшов стетоскоп.

  Невипадково саме в цій клініці заснували Imagine Foundation — фонд наукового співробітництва, такий собі перший європейський центр досліджень, догляду і освіти, присвячений генетичним захворюванням. Imaginе пропонує нову парадигму лікування, ідеально адаптовану для дітей з обмеженими можливостями і розроблену для надання підтримки сім’ям. В одному місці зібрані всі сторони процесу – лікарі, дослідники і родини з хворими дітьми, тобто маленькі пацієнти можуть запросто познайомитися з дослідниками своїх недуг і навпаки. Це перший у світі кампус, присвячений хворим дітям.

  Клініка Necker-Enfants Malades має 34 центри з питань рідкісних захворювань.

  У клініці працює Інтитут Necker-Enfants Malades (INEM) – потужний міжнародний біомедичний дослідницький центр.

  Нагадаємо, співпраця між львівським “Охматдитом” і клінікою Necker-Enfants Malades стала можливою у рамках декларації про співпрацю між міністерствами охорони здоров’я України і Франції, яку підписали у липні цього року

  Ви ще встигаєте записатися на консультацію!

  Коли? 28-29 листопада

  Де?  Лікарня “Охматдит” Клінічного центру дитячої медицини (вул. Лисенка, 31).

  Запис на консультацію: 0987762355 (Viber, WhatsApp)

  Усі консультації і операції безкоштовні!

  ЗАПИСАТИСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

  Читайте також:

  5 днів, 50 операцій і 100 консультацій: підсумки 5 місії американських колег

  Щелепа – з ноги: довга історія одужання в 21 рік
  Щелепно-лицеві хірурги Охматдиту разом із медиками зі США провели 4 надскладні реконструктивні оперативні втручання