fbpx

  У Львові американські хірурги прооперують дітей із вродженими вадами обличчя

  У львівський Охматдит приїхали хірурги зі США. Найближчими днями пліч-о-пліч з українськими медиками вони проведуть кілька операцій дітям із вродженими вадами обличчя.

  Невдовзі в Охматдиті прооперують 3-річну Вероніку. У неї — вроджені вади обличчя. Мама з донькою приїхали на операцію з Дніпропетровської області.

  “У нас в області такі операції роблять по віку, а ми ще не доросли. Тут нам сказали, що приймуть і все буде добре. Це буде вже третя операція”, — каже мама дівчинки Вікторія Третяк.

  Черга на консультацію
  Черга на консультацію. Суспільне Львів

  Консультації та оперативні втручання проводять українські медики разом з американськими колегами: пластичним хірургом Крейгом Хобаром і щелепно-лицевим хірургом Стівом Ортеном. В Україні вони вже вдруге.

  “Операції по усуненню вроджених вад обличчя дуже складні. Львівські лікарі — хороші, але ми можемо їм допомогти, обмінятися досвідом. Ми об’єднуємося для кращого результату”, — каже щелепно-лицевий хірург зі США Стів Ортен.

  Американський хірург Стів Ортен
  Американський хірург Стів Ортен. Суспільне Львів

  У Львові американські медики перебуватимуть тиждень. На цей період заплановано п’ять операцій та консультації дітей із надскладними патологіями.

  “До нас приїхало дуже багато людей з різних областей: Черкаська, Хмельницька, Вінницька, Волинська різного віку: від місяця до 18 років. Це дітки, які не змогли отримати спеціалізовану допомогу в своїх областях. Найчастіше це є такі вади як незрощення губи або заяча губа, незрощення піднебіння, колобоми, так само різні синдроми, складні патології для діагностики і лікування”, — каже хірургиня Христина Погранична.

  Такі іграшки дарують дітям на консультації
  Такі іграшки дарують дітям на консультації. Суспільне Львів

  В Охматдиті додають, батьки дітей з вродженими чи набутими вадами розвитку обличчя, можуть звернутися в медзаклад та записати дитину на консультацію.

  Авторка: Анастасія Поя