fbpx

  Їх збирали з усієї України. Тривалий час цим діткам не могли допомогти удома, але лікарі не залишили їх наодинці з хворобою і знайшли вихід – запросили провідних дитячих щелепно-лицевих хірургів зі США до Львова, щоб виправити ці дефекти з допомогою останніх досягнень реконструктивної мікрохірургії.

  Упродовж  5 днів – з 26 лютого до 1 березня  – топові дитячі щелепно-лицеві хірурги  України і США будуть консультувати і оперувати маленьких українців з  найскладнішими вадами щелепно-лицевої ділянки. Серед пацієнтів – діти з вродженими  дефектами, рідкісними генетичними синдромами, асоційованими з розщілинами П’єра Робена, Денді-Уокера, Тріччера- Коллінза та ін.

  До Львова спеціально приїде американська хірургиня українського походження Оксана Джексон, авторитетна спеціалістка з реконструктивної мікрохірургії, співдиректорка Програми з лікування розщілин губи та піднебіння у дитячій лікарні Філадельфії (Children’s Hospital of Philadelphia).

  З української сторони будуть хірурги НДСЛ «Охматдит» (Київ), НМУ імені О.О. Богомольця, дитячої клінічної лікарні № 7 Києва і львівського Міжрегіонального центру дитячої щелепно-лицевої хірургії на базі Центру дитячої медицини.

  “Львів збирає провідних дитячих щелепно-лицевих хірургів України у львівському Центрі дитячої медицини, щоб разом з топовими американськими колегами вирішити найскладніші задачі для малечі з важкими патологіями. Якщо раніше ці діти не мали шансів повернути усмішку, то сьогодні завдяки сучасним підходам ми можемо змінити їх якість життя і естетику і робити це щодня у себе вдома. Київ і Львів завжди були центрами для допомоги дітям з дефектами обличчя, наші команди щодня оперують розщілини губ і піднебіння, мають найбільше досвіду, тож об’єднуємо зусилля, щоб бути ще ефективнішими”, – переконаний  керівник Центру Роман Огоновський.

  На запрошення львівського”Охмадиту” приїдуть хірурги НДСЛ «Охматдит» (Київ), НМУ імені О.О. Богомольця, дитячої клінічної лікарні № 7 Києва.

  Лікарі вже відібрали пацієнтів для складних реконструктивних операцій на обличчі. Усіх діток, які потребують операцій, обов’язково проконсультують і запланують операції під час наступних візитів колег зі США. Загалом у рамках цієї місії планують допомогти більше 100 маленьким пацієнтам.

  Усі хірургічні втручання і консультації для маленьких українців – безкоштовні. Запрошуємо на консультацію, якщо у вашої малечі:

  • розщілина губи й піднебіння;
  • генетичні синдроми (Пʼєра Робена та ін).

  Запис:

  Тел. 098 776 2355

  гугл-форма: bit.ly/48Qh82w

  Команда хірургів зі США:

  • Oksana Jackson – спеціалістка з реконструктивної мікрохірургії, засновниця ISKRA, хірургиня кафедри пластичної хірургії Donato D. LaRossa Endowed і співдиректорка програми лікування розщілин губи та піднебіння у дитячій лікарні Філадельфії (Children’s Hospital of Philadelphia).
  • David Low – дитячий пластичний і реконструктивний хірург, Children’s Hospital of Philadelphia
  • Nataliya Biskup– пластична хірургиня, Ascension Hospital, Wichita