fbpx

  У 5-річного Олексійка із Сумської області – надзвичайно велика розщілина м’якого і твердого піднебіння та губи. Коли він народився, медики діагностували в нього розщілину і гібки, і піднебіння. Якщо губку хлопчику виправили у 3 місяці, то з піднебінням було все не так просто. Родина шукала допомоги у себе вдома, але не всі бралися допомогти Олексійку, адже дефект був дуже вираженим.

   

  Ситуацію ускладнювали і пандемія, і війна. Татко малечі з 2014 року захищає Україну від окупанта. Тож пошуки лікаря для синочка лягли в основному на його маму Віру. Під час повномасштабного вторгнення Віра з сином переїхала на Львівщину до батьків чоловіка. А вже згодом звернуллася до Центру за сучасною допомогою.

  Зазвичай такі патології оперують у перший рік життя малечі, розщілина піднебіння завдає маляті суттєвих прикрощів з диханням, харрчуванням, мовою. У Олексійка були проблеми з ковтанням, диханням, йому важко було розмовляти, їсти і питии, а щелепи змінили своє положення щелеп, сформувався неправильний прикус.

  Команда хірургів виправила йому цю ваду. А під операційною Олексійка чекав його тато! Він спеціально приїхав, щоб додатти синочку суперсил для одужання!

  Лікарям усе вдалося, зараз хлопчик на реабілітації, його життя суттєво змінилося, він може без перешкод їсти, пити, в нього покращилася вимова. Далі буде краще, обіцяють наші хірурги.

  Відеоісторія Олексійка тут:

   

  ЗАПИСАТИСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

  Читайте також:

  Зустрічайте спеціаліста найкращої дитячої клініки світу у Львові!

  Обличчя склали, як кубики лего: хірурги реконструювали лицевий скелет хлопцю з Кропивницького

  5 днів, 50 операцій і 100 консультацій: підсумки 5 місії американських колег