fbpx

  Перша місія провідного світового черепно-лицевого і реконструктивного хірурга Roman Hossein Khonsari з Парижа завершена!

  Два дні – 28-29 листопада – разом із українськими колегами він консультував маленьких українців зі складними деформаціями лицевого скелету і виправляв їх в операційній. Раніше ці вади не могли виправити в Україні з різних причин.

  Складні порушення росту і розвитку лицевого скелету, наслідки травм і операцій, рідкісні генетичні синдроми – кожен пацієнт детально обстежений, отримав індивідуальний план лікування, 3D-модель нового обличчя з допомогою платформи для друку останнього покоління. Перші пацієнти вже прооперовані і одужують під наглядом команди Центру. Їм наново склали обличчя і дали надію повернути собі втрачені функції і естетику!

  Поміж операціями і консультаціями доктор Khonsari щиро ділився знаннями зі студентами ЛНМУ ім.. Д. Галицького. Його лекція  про важкі краніофаціальні вади, краніосиностози і втручання на лицевому скелеті викликала неабияке зацікавлення у студентів 4 курсу.

  Студентам було цікаво, як працює команда клініки Hôpital Necker – Enfants Malades у Парижі, в якій працює наш колега, адже вона відома як міжнародний еталон для лікування рідкісних захворювань у дітей. Зокрема, тут є спеціальний Сектор рідкісних захворювань голови і шиї, в якому під керівництвом доктора Хонсарі команда новаторів застосовує найновіші технологічні рішення, щоб відновити обличчя дітям із найважчими хворобами.

  Не прощаємось! Попереду – нові місії, нові історії одужання складних пацієнтів, стажування у найкращій дитячій клініці світу Necker-Enfants Malades Hospital у Парижі і нові можливості, які Центр пропонує своїм пацієнтам в Україні! Наближаємо найсучаснішу медичну допомогу світових стандартів удома!

  Дякуємо, Roman Hossein Khonsari, за новий досвід в операційній і нові знання!

  Чекаємо у Львові знову!

  Читайте також:

  Зустрічайте спеціаліста найкращої дитячої клініки світу у Львові!

  Обличчя склали, як кубики лего: хірурги реконструювали лицевий скелет хлопцю з Кропивницького

  5 днів, 50 операцій і 100 консультацій: підсумки 5 місії американських колег

  Щелепа – з ноги: довга історія одужання в 21 рік
  Щелепно-лицеві хірурги Охматдиту разом із медиками зі США провели 4 надскладні реконструктивні оперативні втручання