fbpx

  5 днів, 8 американських хірургів і 50 дітей – це про новий візит колег зі США!

  Львівські щелепно-лицеві хірурги разом з мультидисциплінарною командою зі США рятуватимуть дітей з найскладнішими вадами. Сьогодні стартувала нова місія для допомоги дітям з усієї України з найскладнішими патологіями голови, шиї і кисті.

  Мета візиту – продовжити допомогу дітям і їх лікарям з України, щоб найсучасніша допомога стала можливою вдома. Для цього американські хірурги навчають найновіших методик, які пізніше львівські хірурги зможуть використовувати постійно.

  В “Охматдиті” разом з львівськими хірургами працює 8 лікарів зі США:

  • James Suen – хірург голови і шиї, ЛОР, спеціалізується на судинних із мальформацій, особистий лікар президента Клінтона
  • Larry Arnold – пластичний хірург кисті
  • Mark Hnatuik – хірург голови і шиї, щелепно-лицевий хірург
  • Roman Buchachevsky – ЛОР, пластичний хірург
  • Victor Czeckaji – дерматолог, спеціаліст з онкологічних хвороб шкіри
  • orge Corona – офтальмолог, окулопластичний хірург,
  • Stuart Seiff – офтальмолог, окулопластичний хірург,
  • Steve Orten – хірург голови і шиї, пластичний хірург, окулопластичний хірург

  Разом з командою “Охматдиту” вони виконають складні хірургічні втручання. Для цього хірурги попередньо відібрали 50 дітей до 18 років, в яких є надскладні вади обличчя і яким раніше не змогли допомогти в Україні. Йдеться про вроджені вади голови і шиї, складні генетичні синдроми, травми, судинні мальформації та ін. Найменшому пацієнту – всього 8 місяців. Географія допомоги вражає – пацієнти приїхали з усієї України. Будуть також дітки, постраждалі від військових дій.

  До слова, троє лікарів з американської команди мають українське коріння – Марк Гнатюк, Роман Букачевський і Віктор Черкасій. Медики в один голос кажуть, що відчувають своїм обов’язком допомагати своїм землякам.

  Це вже 5 візит американських колег до Львова. Будуть ще! Американські лікарі  повернуться до львівського “Охматдиту” з новою благочинною місією, тож стежте за нашими анонсами у соцмережах!

  Найсучасніша медична допомога маленьким українцям стала можливою завдяки LEAP Global Mission і Християнська медична асоціація.

  Усі консультації і операції – безкоштовні!

  ЗАПИСАТИСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

  Читайте також:

  10-річний хлопчик з Дрогобиччини отримав шанс знову говорити і їсти після невдалої операції у дитинстві
  Щелепа – з ноги: довга історія одужання в 21 рік
  Щелепно-лицеві хірурги Охматдиту разом із медиками зі США провели 4 надскладні реконструктивні оперативні втручання