fbpx

  Хірурги львівської обласної дитячої лікарні «Охматдит»успішно прооперували чотиримісячну дівчинку з Бахмута, у якої була вроджена вада – двобічне незрощення верхньої губи та альвеолярного відростка. Операція пройшла успішно і нині маленька пацієнтка мило усміхається.

  Мама Іринки на четвертому місяці вагітності з двома старшими дітьми залишала Бахмут під звуки вибухів, свист ракет і постійні обстріли. Вони приїхали на Львівщину, зупинилися у Червонограді, повідомили в лікарні.

  Першого вересня народилася Емілія, яка мала вроджену ваду – двобічне незрощення верхньої губи та альвеолярного відростка

  Лікарі порадили рідним маленької звернутися по допомогу до Центру щелепно-лицевої хірургії, що працює в хірургів «Охматдиту». Після консультації лікарі порадили прооперувати дівчинку, коли їй виповниться чотири місяці. А до операції їй проводили проводили спеціальне тейпування для звуження щілини (DynaCleft).

  Оперативне втручання проведи 16 січня.

  «Дівчинці зробили одномоментну двобічну хейлоринопластику, тобто провели хірургічне відновлення цілісності верхньої губи і корекцію носа. Операція, яку виконали щелепно-лицеві хірурги – професор Роман Огоновський та Христина Погранична, пройшла успішно», – кажуть у лікарні.

  Результатом операції мама дівчинки дуже задоволена. Усі її страхи залишилися позаду. Їхня донечка тепер усміхається по-новому.