fbpx

  Команда Центру сьогодні у Литві!

  Саме тут, у столиці, м. Вільнюс, відбувається одна з топових конференцій для ортогнатичних хірургів і краніофаціальних ортодонтів – BSCOSO Annual Conference 2023!

  Топові хірурги світу з Італії, Іспанії, Туреччини, Нідерландів, Румунії, Польщі ділилися перевіреними протоколами і методиками в галузі ортодонтії, ортогнатичної хірургії. Провідний ортогнатичний хірург Dr. Simonas Grybauskas щороку збирає друзів, щоб поділитись здобутками.

  Вирушили делегацією від ЛНМУ імені Данила Галицького. У Вільнюсі завжди дізнаємось свіжі погляди на найскладніші методи лікування, рекомендації для досягнення найкращого результату і підказки, як застосовувати звичайні протоколи більш легко та витончено.

  Але найбільше зацікавлення нашого десанту у Вільнюсі – особливості комплексного лікування дітей з деформаціями лицевого скелету, які виникають через розщілини губи і після уранопластики.

  Команда Центру представила стендову доповідь. Ми поділилися своїм досвідом комплексного ортогнатичного лікування пацієнтів після розщілин губи і піднебіння.

  Збагачуємося новими знаннями, щоб надавати ще якіснішу допомогу маленьким українцям вдома, в Україні! Уже згодом – нові історії одужання і нові перемоги в операційній!

  Читайте також:

  Зустрічайте спеціаліста найкращої дитячої клініки світу у Львові!

  5 днів, 50 операцій і 100 консультацій: підсумки 5 місії американських колег

  Щелепа – з ноги: довга історія одужання в 21 рік
  Щелепно-лицеві хірурги Охматдиту разом із медиками зі США провели 4 надскладні реконструктивні оперативні втручання