fbpx

  Місія можлива! Якщо пліч-о-пліч працюють профі. Ми відпрацювали шалений тиждень з американськими друзями!

  Місія у цифрах:

  • 5 днів,
  • 50 операцій,
  • 100 консультацій.

  Але насправді за цим усім стоїть дещо більше – цей тиждень змінив життя дітей і родин, дітки змогли самостійно дихати, їсти, посміхатися, дехто зняв окуляри, які раніше носив щоб замаскувати спотворене шрамами обличчя… Ось лише кілька з них:

  Пацієнтка 1

  Малечі всього лише 8 місяців, 6 з них дівчинка провела з трахеостомою (трубкою у трахеї), бо не могла самостійно дихати. синіла, не могла їсти, тому харчувалася через нащо-гастрольний зонд. У неї – складний генетичний синдром Пєра Робена, з тих варіантів, коли у малечі проявляються складні вади. Щоб лікарі змогли їй виправити дефект піднебіння, малеча мусіла підрости. Час вибрати операцію дуже складний – існували ризики з боку дихальної системи, ковтання. Крихітці пощастило – завдяки чітко скоординованій взаємодії батьків і лікарів усе вдалося! З операційної дівчинка повернулася у своє нове життя, в якому буде вільне дихання! Уже на 3 день малеча вперше у житті їла кашку сама, без зонда! У матусі – сльози щастя на очах…

  Пацієнт 2

  Хлопець у свої 17 років переніс 7 операцій і в Україні, і в кількох інших країнах. Але всі – невдалі. Він народився із незрощенням піднебіння та губи. Здавалося б, рутинна операція у нашому Центрі, але це не про цей випадок. Юнак страждав і від дефекту, і від численних рубців після втручань.

  Щоб закрити дефект остаточно, хірурги взяли клапоть зі щоки на судинній ніжці, який живився від лицевої артерії, і так закрили дефект. Це складна технічно операція, але вона перша успішна! Тобто хлопець зможе їсти, дихати, спілкуватися повноцінно!

  Пацієнтка 3

  У 9 років – 11 операцій. Цій дівчинці не пощастило з народження: вона народилася з множинними розщілинами – ока, піднебіння, кута рота і верхньої губи. Їй ці вади виправляли кілька разів в операційній, але післяопераційні рубці дуже спотворили обличчя, дитина приховувала обличчя за окулярами. Ми забрали усі рубці, які спотворюють обличчя, і зробили пластику обличчя. У малечі з’явився шанс покращити якість життя і естетику.

  Самі американські колеги визнають: це були надскладні виклики! Але все заплановане нам вдалося, і це надихає ще більше працювати, щоб приносити нову якість життя і усмішки маленьким українцям! Усі подробиці розкажемо згодом!

  Діти з усієї України отримали рішення складних проблем, з якими не могли допомогти.

  А всім, кому потрібна допомога у складній ситуації нагадуємо – наші друзі зі США поїхали, але повернуться! Щоб не пропустити важливу інформацію про їх візит, стежте за нашими анонсами у соцмережах!

  ЗАПИСАТИСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

  Читайте також:

  Старт 5 місії щелепно-лицевих хірургів зі США

  10-річний хлопчик з Дрогобиччини отримав шанс знову говорити і їсти після невдалої операції у дитинстві
  Щелепа – з ноги: довга історія одужання в 21 рік
  Щелепно-лицеві хірурги Охматдиту разом із медиками зі США провели 4 надскладні реконструктивні оперативні втручання